X
تبليغات

تصویر ثابت

پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي
loading...
YourAds Here YourAds Here

دلشکسته

بازدید : 11
دوشنبه 12 تير 1402 زمان : 20:52

پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي

کمپاني بزرگ شيائومي کار خود را با توليد تلفن هاي همراه هوشمند آغاز کرد اما به مرور فعاليت خود را در حوزه هاي مختلف گسترش داد. در حال حاضر يکي از لاين هاي توليد فعال شيائومي، خط توليد انواع لوازم ورزشي و باشگاهي مي باشد. با اينکه اغلب لوازم ورزشي توليد شده توسط اين برند شامل تردميل (خانگي و باشگاهي)، اسکي فضايي، دوچرخه ثابت (ايستاده و نشسته)، صندلي ماساژور، ماساژور پا، دوربين هاي ورزشي مخصوص، ترازوهاي هوشمند شيائومي و ... با استقبال بالايي مواجه شده اند، اما در ادامه قصد داريم به پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي بپردازيم.

با پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي ، قدرتمند ورزش کنيد.

بسياري از افراد به دلايل مختلفي از جمله آلودگي هوا، بيماري هاي پيش بيني نشده و ... کمتر به سراغ باشگاه ها مي روند و مايل به ورزش کردن در خانه هستند. با خريد لوازم ورزشي به راحتي مي توانيد در خانه ورزش کنيد و بدني سالم و سرزنده داشته باشيد. با محصولات ورزشي توليد شده توسط برند شيائومي شما مي توانيد قدرتمند ورزش کنيد و لذت ببريد.ضمن اينکه برخي از محصولات اين برند نام آشنا براي استفاده در باشگاه ها نيز مناسب است.

بنابراين نيازي نيست براي ورزش کردن حتما به سراغ فضاي باز و يا حتي باشگاه برويد، با تهيه پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي قادر خواهيد بود ورزش کردن را به يکي از روتين هاي روزانه خود تبديل کنيد.

در ادامه پيرامون پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي شامل تردميل شيائومي، دوچرخه شيائومي و ترازو شيائومي توضيحاتي را آورده ايم:

تردميل شيائومي

تردميل از مناسب ترين لوازم ورزشي براي ورزش کردن در خانه به شمار مي رود. در برخي موارد به دلايل مختلفي از جمله آب و هواي نامساعد، ترافيک و ... امکان پياده روي در فضاي باز وجود ندارد. در چنين شرايطي يک تردميل جمع و جور خانگي مي تواند به بي تحرکي هاي شما پايان دهد.

تردميل هاي توليد شده توسط برند شيائومي، ضمن برخورداري از کيفيت فوق العاده بالا، داراي قيمت هاي پايين تري نسبت به تردميل ديگر برندها مي باشد. ضمن اينکه برخي از تردميل هاي توليد شده توسط اين برند داراي ساختار تاشو است و به راحتي مي توانيد آن را در کوچکترين فضاها شامل زير تخت و يا زير مبل نيز جاي دهيد.

متريال مورد استفاده براي ساخت بدنه

در ساخت بدنه تردميل هاي شيائومي در مدل هاي R1 Pro، A1 Pro، R1 از آلياژ آلومينيوم مقاوم استفاده شده است. آلياژي که ساختار مقاوم، مرغوب و با دوام تردميل ها را تضمين مي کند؛ به طوري که در يک بازه زماني طولاني مي توانيد به راحتي از آن ها براي دويدن و پياده روي استفاده کنيد.

همينطور تسمه اين محصولات نيز از تخته فيبري با چگالي بالا يا آلياژ آلومينيوم توليد شده است. البته در توليد تسمه دويدن از پلاستيک EVAنيز استفاده شده است. موادي که به تسمه دويدن حالت ارتجاعي بالا و در عين حال ضربه گير را مي بخشند.

سرعت تردميل شيائومي

سرعت هر يک از تردميل هاي شيائومي با توجه به توان مصرفي آن ها بين 0.5 الي 10 کيلومتر بر ساعت متغير مي باشد. همينطور مدل هاي مختلف تردميل شيائومي قادر هستند که وزن زيادي را تحمل کنند. به عنوان مثال تردميل Walking Pad R1 قادر به تحمل 110 کيلوگرم بار است.

داراي نمايشگر LED

بر روي صفحه نمايش تردميل هاي شيائومي، يک LED تعبيه شده است که بر روي آن مسافت طي شده، سرعت حرکت و همينطور زمان ورزش کردن نمايش داده مي شود.

قابليت کنترل از راه دور

يکي از ويژگي هاي تردميل شيائومي که آن را تبديل به يکي از پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي کرده است، امکان کنترل از راه دور آن به واسطه اپليکيشن هاي اختصاصي شيائومي مي باشد. اينگونه کاربران مي توانند با اتصال به اپليکيشن مخصوص شيائومي فعاليت هاي ورزشي روزانه خود را از طريق گوشي موبايل بررسي کنند و کالري مصرفي را در دوره تناسب اندام خود دنبال نمايند.

همينطور در تردميل هاي توليد شده توسط برند باکيفيت شيائومي، برنامه هاي کاربردي و مجموعه کاملي از حرکات ورزشي به کاربران ارائه مي شود.

دوچرخه هاي ورزشي ثابت از پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي

يکي ديگر از محصولات و لوازم ورزشي توليد شده توسط برند شيائومي که با استفاده از آن مي توان تناسب اندام را در منزل تجربه کرد، دوچرخه هاي ثابت توليد شده توسط اين برند است. دوچرخه اي که به دليل صداي کم و در عين حال عملکرد بسيار مناسب براي استفاده در آپارتمان گزينه اي بسيار ايده آل به شمار مي رود.

طراحي دوچرخه شيائومي

دوچرخه هاي ثابت از کالاهاي ورزشي هستند که به تناسب اندام کمک مي کنند. شيائومي در طراحي اين کالاي ورزشي از فناوري هاي روز دنيا استفاده کرده است، به طوري داراي حداقل سر و صدا مي باشد.

در ساخت دوچرخه شيائومي از شاسي فولادي استفاده شده است که مقاومت و توانايي تحمل وزن بسيار بالا را دارد. بنابراين اشخاص با وزن سنگين نيز مي توانند به راحتي از اين تجهيزات استفاده کنند.

بر روي فرمان دوچرخه نيز صفحه نمايشي وجود دارد که اطلاعاتي شامل ميزان سرعت، مدت زمان تمرين و همينطور موادر ديگر را در اختيار کاربر قرار مي دهد.

حمل و يا جا به جايي اين وسيله بر روي انواع سطوح به دليل داشتن چرخ هاي کوچک تعبيه شده در زير آن بسيار آسان است.

تغيير ميزان قدرت و مقاومت با استفاده از نيروي مغناطيسي

در دوچرخه هاي ورزشي ثابت به منظور تغيير ميزان قدرت و مقاومت، از نيروهاي مغناطيسي تسمه هاي فلزي استفاده شده است. اينگونه کاربران به راحتي مي توانند در هنگام ورزش قدرت و مقاومت را بر اساس نياز خود تنظيم کنند.

قابليت کنترل از طريق اتصال به اپليکيشن اختصاصي شيائومي

با استفاده از اتصال به اپليکيشين اختصاصي شيائومي به نام Mi Home ، مي توان به راحتي تنظيمات دستگاه را کنترل و مديريت کرد. کاربران اينگونه مي توانند فعاليت ها و کالري هايي که مي سوزانند را بهتر مديريت کنند.

قابليت تنظيم ارتفاع صندلي

ارتفاع صندلي و دسته دوچرخه ثابت شيائومي قابل تنظيم است. به طوري که امکان تغيير ارتفاع صندلي با توجه به قد افراد وجود دارد. اينگونه کاربران مي توانند با تنظيم ارتفاع صندلي، بهترين وضعيت نشستن را در هنگام کار با دوچرخه ثابت براي خود در نظر بگيرند.

ضمن اينکه در مدل هاي مختلف دوچرخه ثابت شيائومي، امکان تنظيم فاصله صندلي تا دسته دوچرخه نيز وجود دارد. اين قابليت امکان استفاده راحت تر از دستگاه را براي کاربران فراهم مي کند.

پدال هاي اين وسيله ورزشي از پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي نيز به گونه اي است که به دليل داشتن بندهاي سيليکوني، از درون رکاب ليز نمي خورد.

ترازوي هوشمند

شايد ترازوي هوشمند براي بسياري از افراد کمي نامفهوم به نظر برسد؛ چراکه يک ترازو به جز نشان دادن عدد وزن کارايي ديگري ندارد. اما جالب است بدانيد که ترازوهاي شيائومي يک گجت هوشمند هستند که نشان دادن وزن دقيق، ساده ترين کارايي آن ها مي باشد. ترازوهاي توليد شده توسط برند شيائومي به دليل پايش سلامتي و نمايش اطلاعات مفيد از بدن کاربر، تبديل به يکي از پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي شده اند.

ترازوهاي هوشمند شيائومي از طريق بلوتوث به گوشي هوشمند متصل مي شوند. براي استفاده از تمامي امکانات ترازو بايد نرم افزار Mi Fit را بر روي گوشي تلفن همراه خود نصب کنيد تا بتوانيد اطلاعات مختلف بدن خود را بر روي گوشي خود مشاهده کنيد. از سوي ديگر اين ترازو ها قابل همگام سازي با مچ بند و ساعت هوشمند مي باشند.

اين محصول داراي نمايشگر LED است و انرژي آن نيز به وسيله يک باتري قلمي تامين مي شود. حداکثر وزن قابل تحمل در ترازوهاي شيائومي، حدود 150 کيلوگرم مي باشد.

امکانات ترازوي هوشمند شيائومي

از پرطرفدارترين ترازوها شيائومي، مدل Mi-Smart-Scale2 است که قادر به اندازه گيري شاخص هاي سلامتي مي باشد. از امکانات اين ترازو مي توان به قابليت محاسبه شاخص توده بدني (BMI) با استفاده از نرم افزار، اندازه گيري چربي بدن و چربي شکمي ، اندازه گيري توده عضلاني، تعيين فرم بدن، اندازه گيري آب توده استخواني، نشان دادن وزن بدن و ... اشاره کرد.

کاربران مي توانند با دريافت تمامي اطلاعات از ترازوي هوشمند شيائومي و رديابي تغييرات خود در طي ماه هاي مختلف، سلامتي خود را کنترل کنند. لازم به ذکر است که تمامي اطلاعات شما در اپليکيشن نصب شده بر روي گوشي هوشمند شيائومي نيز ثبت مي شود.

امکان ثبت سفارش خريد انواع ترازوهاي شيائومي از طريق سايت فروشگاه شيائومي وجود دارد. شما عزيزان مي توانيد براي مشاهده جزئيات هر يک از ترازوهاي هوشمند شيائومي از وبسايت ديدن کنيد.

خريد اينترنتي پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي

با گسترش تکنولوژي و اينترنت، خريد لوازم ورزشي شيائومي نيز آسان تر شده است. افرادي که قصد دارند به صورتي اينترنتي پرطرفدار ترين لوازم باشگاهي شيائومي را خريداري کنند، مي توانند از وبسايت فروشگاه شيائومي ديدن کنند. امکان بررسي جزئيات هر يک از محصولات شيائومي از طريق وبسايت مجموعه امکان پذير است.

https://theomnibuzz.com/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%ac%d9%87%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%87-%d8%9b-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%da%a9%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d9%84%d9%88 /

https://www.click4r.com/posts/g/10446089 /

https://friend007.com/read-blog/71840

https://beterhbo.ning.com/profiles/blogs/6409057:BlogPost:4706038

https://www.homify.co.uk/ideabooks/9431243

https://www.zupyak.com/p/3706819/t/rhnmy-khryd-jhyzyh-tmm-anchh-khh-z-lwzm-mnzl-nyz-dryd

https://www.launchora.com/story/1687588228--0

https://www.4yo.us/blogs/54124/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2

https://postheaven.net /

https://writeablog.net /

https://oniros.eu/npkaaz9ptx

http://mnuhammadzaid1.unblog.fr/2023/06/24/%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d9%85%d8%ad%d8%b5%d9%88%d9%84 /

http://mehfeel.net/mehfeel/forum/topic/51923

https://www.dailystrength.org/journals/rhnmy-khryd-lwzm-tby-t-grdy-z-mhswlt-shyywmy

https://squareblogs.net/1xhnkzqhg3

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • بک لینک
 • صندلی ماساژور
 • تاتو رژ لب
 • تعمیرات تخصصی گوشی موبایل آیفون
 • اسپاد
 • اوستا آي تي avestait.ir
 • قيمت لپ تاپ لنوو
 • اوستا آي تي avestait.ir
 • قيمت لپ تاپ لنوو
 • خريد دي ام اف
 • خريد دي ام اف
 • پرورش بلدرچین
 • ربات اينستاگرام رايگان
 • top bitcoin miner
 • پنداريم
 • توليدي مانتو
 • نرم افزار سي آر ام - CRM
 • نرم افزار سي آر ام - CRM
 • موسسه مهاجرتی
 • نمايندگي تعمير يخچال ال جي در اصفهان
 • آموزش سئو در زوميت
 • موسسه حقوقی
 • تعمير تلويزيون ال جي در اصفهان
 • نرده بالکن
 • سامسونگ اقساط
 • بهترين قيمت گيتار ياماها c70 و c40 - دلشادموزيک
 • امکانات سامانه پیامک
 • امکانات سامانه پیامک
 • دانلود سريال
 • رئاليمو
 • سایبان مغازه
 • دوره ي آموزش کاتلين
 • مزيت تعمير پرينتر در محل
 • آموزش ساخت اپليکيشن ديجيکالا
 • آموزش برنامه نويسي آنلاين
 • دانلود کتاب Top Notch
 • هيپنوتيزم خيلي قوي
 • پکيج دوربين مداربسته
 • خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل
 • فروشگاه ياب حرفه اي
 • https://meclass.ir
 • خريد‌پلي وينيل الکل
 • بیوگرافی صمد ولیزاده
 • طراحي ويلا مدرن
 • خريد‌پلي وينيل الکل
 • بام ساز مجري سقف شيرواني
 • باغ ايراني
 • تهران گاردن
 • صنعت گستر سامان
 • https://www.weandroid.ir/
 • فروشگاه اينترنتي شهر تلويزيون
 • سيلک فکتوري
 • شرکت اتيه انرژي تلاش
 • بيسکوتي کيک
 • كفي قفسه
 • قبرس شمالی
 • راشا مگنت
 • نمایندگی هایک ویژن
 • سئو سایت اصفهان
 • بهترین دنده دوچرخه
 • قیمت نهال گلدانی
 • فروشگاه اينترنتي تاپ فروش
 • خرید ویلا در زعفرانیه کرج
 • دانلود فیلم جدید
 • هایک ویژن
 • رمان عاشقانه
 • لیست قیمت دوربین تیاندی
 • لیست قیمت دوربین تیاندی
 • طراحي سايت
 • خودروبر امید
 • باغ استور
 • Moonzia
 • فروشگاه کتونی
 • گلچین
 • عمل های زیبایی آقایان
 • اقامت قبرس با خرید ملک
 • کفش بلور
 • کفش بلور
 • راهنمای خرید کفش کوهنوردی
 • stories for 7-12 years old
 • stories for 7-12 years old
 • moonzia
 • children stories
 • اقامت کانادا
 • کار در قبرس شمالی
 • درب ضد سرقت
 • tiktok smm panel
 • mermaid bedtime stories
 • دوربین شیائومی
 • خرید اکانت v2ray
 • خرید متر
 • خرید اشتراک v2rayng
 • youtube smm panel
 • خرید زیر مانیتوری
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 196
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 17
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 29
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 48
 • بازدید ماه : 402
 • بازدید سال : 3164
 • بازدید کلی : 7236
 • کدهای اختصاصی